Data wpisu: 20.08.2018

Biuro księgowe w Grupie Soluma

Soluma Group szuka nowej marki specjalizującej się w usługach księgowych

Masz biuro księgowe/rachunkowe lub planujesz otwarcie takiego biznesu? Świetnie, właśnie Ciebie szukamy! Obserwujemy rosnące zainteresowanie profesjonalnymi usługami księgowymi wśród naszych Klientów. Przedsiębiorcy potrzebują kompleksowego wsparcia w ramach outsourcingu, bo nie chcą utrzymywać etatu księgowej, a jednocześnie nie mają czasu, by zająć się „papierami” we własnym zakresie. Wykorzystaj to i zbuduj dochodowy biznes pod rozpoznawalną marką Soluma!

Na czym to polega?

Soluma Group zrzesza marki oferujące szeroki wachlarz usług dla biznesu. Wspólnie pracujemy na rzecz rozpoznawalności Grupy, która docelowo ma stać się jednym z największych dostawców specjalistycznych rozwiązań potrzebnych sektorowi MŚP.

Soluma Group nie jest franczyzą. Wszystkie marki zachowują pełną autonomię i samodzielnie decydują o kierunku rozwoju swoich biznesów. Łączą nas natomiast wspólne zasady, w tym uczciwość, terminowość, bardzo wysoka jakość obsługi klienta i odpowiedzialność społeczna.

Nasza Grupa stale się rozwija, przyłączają się do nas kolejne marki, których właściciele przeszli wnikliwy proces weryfikacji. Aktualnie pilnie poszukujemy przedsiębiorcy, który przejmie markę odpowiedzialną za świadczenie usług księgowych.

Nie masz czasu i pieniędzy na samodzielne budowanie marki? Wszystko dostaniesz od nas!

Zasady uczestnictwa w Soluma Group są bardzo proste i przejrzyste. Gdy zdecydujesz się do nas dołączyć i zyskasz pozytywną opinię Zarządu (sprawdź, jak przebiega ten proces), otrzymasz od nas wszystkie niezbędne elementy wizerunkowe Twojej nowej marki, w tym:

  • Logo
  • Profesjonalną stronę internetową
  • Projekty papeterii (offline i online)

Bezcenną korzyścią wynikającą z dołączenia do Soluma Group jest pełne wsparcie merytoryczne i biznesowe, jakiego BEZPŁATNIE udzielą Ci nasi eksperci. Zyskasz również dostęp do naszej bazy klientów (w tej chwili liczącej kilkaset firm), a przede wszystkim do marki Soluma, która cieszy się bardzo dużym zaufaniem w sektorze przedsiębiorstw.

Nie musisz mieć wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu firmy! Chętnie nawiążemy współpracę z początkującym przedsiębiorcą, który nie chce się już zastanawiać „co by było, gdyby…”, ale woli wziąć sprawy zawodowe w swoje ręce. Etat jest fajny, ale własne biuro księgowe brzmi jeszcze lepiej. Nie sądzisz?

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły!


Autor wpisu:
Soluma Group, Grzegorz Wiśniewski

Nasze usługi

Zapoznaj się z ofertą świadczoną przez członków naszej grupy biznesowej, ponad 20 różnych firm i branż.

Zobacz ofertęDołącz swoją firmę

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry