Robimy biznes. #Mądrze.

Jesteśmy grupą biznesową, której celem jest profesjonalna, rzetelna obsługa klienta na każdym poziomie jego działalności. Dołączając do nas zachowujesz pełną niezależność, a zyskujesz silny, atrakcyjny brand i dostęp do klientów, których nigdy nie pozyskałbyś samodzielnie. 


Grzegorz Wiśniewski
CEO Soluma Group

Robimy biznes. #Razem.

Soluma Group tworzą niezależne firmy, które połączyły się pod wspólną marką, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie w ramach jednej grupy. Główną korzyścią jest to, że klient zostaje w Grupie i jest obsługiwany kompleksowo przez poszczególne marki. Pozwala to minimalizować koszty pozyskania klienta i promocji, a jednocześnie maksymalizować zyski z realizacji zleceń. Dla wszystkich. 

Zadowoleni klienci

ponad 3k

zadowolonych klientów
Ilość projektów

ponad130k

projektów i realizacji
Doświadczenie

ponad 20

lat doświadczenia


Dołącz swoją firmę do Soluma Group

To będzie jedna z najlepszych decyzji, jaką podejmiesz w swoim biznesowym życiu. Od ręki zyskasz rozpoznawalną, profesjonalną markę, której budowa od postaw zajęłaby Ci wiele miesięcy i pochłonęła ogromny budżet. Będziesz mógł oferować klientom usługi innych marek i zarabiać na własnej marży. Skorzystasz z bezpłatnego doradztwa biznesowego i marketingowego, dzięki czemu unikniesz kosztownych błędów na etapie rozwijania firmy.

 

 

Wspieramy biznes. #Skutecznie.

Soluma Group oferuje szeroki zakres usług niezbędnych nowoczesnemu biznesowi. Łączymy pod jedną marką wyłącznie te firmy, które mogą zagwarantować najwyższą jakość, terminowość oraz maksymalne zaangażowanie w obsługę klienta. Dysponujemy kapitałem ludzkim, technicznym i finansowym pozwalającym nam realizować największe, najambitniejsze zlecenia, które są poza zasięgiem małych firm. Z korporacjami konkurujemy poziomem zaangażowania oraz oferowaniem rozwiązań odpowiadających na rzeczywiste potrzeby klienta.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

Zdjęcie główne #1480 - Akcje społeczne

Akcje społeczne

Na co dzień zarabiamy pieniądze na budowaniu rozpoznawalności firm naszych klientów i zwiększaniu ich udziałów w rynku. Nie zapominamy jednak, że biznes to tylko biznes i zauważamy wokół siebie rzeczy, które trzeba naprawić. Jedną z nich jest dramatyczny los bezdomnych zwierzaków.

Więcej o akcji

Pracujemy dla znanych marek.

Kadra Soluma Group realizowała projekty m.in. dla:

Asus
microsoft
intel
mbank
nestle
avans
o2
assecco
Next
Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry