Dołącz do naszej grupy biznesowej

i przenieś firmę na wyższy poziom.


Doszedłeś do ściany? Frustruje Cię, że nie wiesz, co jeszcze zrobić, aby Twoja firma wreszcie ruszyła z kopyta? Dołącz do Soluma Group i zacznij robić biznes z pomocą ekspertów, którzy przeszli taką samą drogę, jak Ty.

DołączDowiedz się wiecej

Spis treści: 

Czym jest Soluma Group?

Soluma Group to szybko rozwijająca się grupa biznesowa stworzona po to, aby dawać rynkową przewagę wszystkim jej członkom i partnerom. To forma internetowego networkingu – łączymy firmy, które szukają nowych sposobów na rozwój, potrzebują atrakcyjnych kontaktów biznesowych lub wręcz myślą o całkowitej zmianie wizerunku. Bez zobowiązań, bez deklaracji, z zachowaniem pełnej autonomii.

Myśl o Soluma Group, jak o grupie przedsiębiorców, którzy działają w zupełnie innych branżach, nie konkurują ze sobą, ale też wspierają się w np. pozyskiwaniu wspólnych klientów poprzez rekomendacje. Każdy działa na własny rachunek, jednocześnie przykładając się do rozwoju i zwiększenia zasięgu całej grupy, na czym korzystają wszyscy! 

Dlaczego założyliśmy grupę biznesową?

Jesteśmy przedsiębiorcami, którzy podobnie jak Ty w pewnym momencie poczuli, że dotknęli sufitu. Biznesy szły nam całkiem fajnie, ale się nie rozwijały. Ciągłe konkurowanie niskimi cenami, praca po kilkanaście godzin na dobę, pocenie się nad ofertami, by na końcu usłyszeć, że klient wybiera kogoś tańszego. Znasz to, prawda?

Zadaliśmy sobie pytanie: jak to jest, że są firmy, które mogą żądać dowolnej ceny, a i tak mają mnóstwo klientów? Co je wyróżnia? Ich właściciele ciężej pracują? Wprost przeciwnie. Poszczęściło im się? Sam wiesz, że w biznesie nie ma przypadków.

Odpowiedź brzmi: MARKA. Tylko tyle i aż tyle. Rozpoznawalna, silna marka, która robi świetne wrażenie na klientach, sprzedaje więcej, drożej i bez oglądania się na działania konkurencji.

Chcesz mieć taką markę? Zbuduj ją w ramach naszej grupy. Bez zobowiązań. Bez ingerowania w Twój biznes.

Kto może dołączyć do naszej grupy biznesowej?

Każda firma, z dowolnej branży, działająca od niedawna lub od pokoleń, a nawet dopiero zakładana. Warunek jest jeden: musisz znać się na tym, co robisz i oferować klientom dobrą jakość. To dla nas priorytet.

Zdjęcie główne #1422 - Dołącz swoją firmę

Co my z tego mamy?

Zyskujemy jako cała grupa biznesowa. Im więcej firm do nas dołączy, tym więcej rekomendacji, pozytywnych opinii i klientów, których możemy obsługiwać wspólnie (nie wchodząc sobie w drogę, tylko się uzupełniając). Działa to na zasadzie efektu kuli śnieżnej.

Soluma Group założyły dwie firmy, obecnie jest ich kilka, a w ciągu najbliższych miesięcy chcemy zbudować grupę co najmniej kilkunastu firm. To znacznie zwiększy nasz wspólny zasięg, a tym samym widoczność każdej poszczególnej firmy. Wszyscy na tym wygrywamy.

Czy coś się zmieni w Twoim biznesie, gdy dołączysz do Soluma Group?

To zależy WYŁĄCZNIE od Ciebie. Jeśli nie chcesz nic zmieniać – żaden problem. Po dołączeniu do naszej grupy biznesowej zachowasz PEŁNĄ autonomię, nie dzielisz się zyskami, nie musisz zmieniać nazwy firmy, logo itd. Działasz tak samo, jak do tej pory.

Soluma Group nie jest franczyzą! Nie mówimy naszym partnerom, jak mają prowadzić biznes, natomiast chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem, wiedzą czy sprawdzonymi rozwiązaniami dotyczącymi marketingu lub prowadzenia biznesu. Czasami takie spojrzenie z boku jest bezcenne – zwłaszcza, jeśli czujesz, że utknąłeś w miejscu i nie bardzo wiesz, jak dalej rozwijać Twoją firmę. 

 

Jakie odniesiesz korzyści z dołączenia do Soluma Group?

 

 1. Nowa strona www i atrakcyjniejszy wizerunek Twojej firmy.

  Każda firma, która dołącza do Soluma Group, może (nie jest to obowiązkowe) zamówić zupełnie nową identyfikację wizualną. Co to jest? To przede wszystkim profesjonalna strona internetowa, logo, papeteria, teksty na stronę www i wiele więcej – sprawdź wszystkie elementy.

  W ten sposób możesz zyskać zupełnie nowy branding lub poprawić obecny – również bez konieczności zmieniania nazwy firmy.

  Dołączając do naszej grupy biznesowej otrzymujesz specjalną cenę, kilkukrotnie niższą od rynkowej. Jeśli więc do tej pory nie było Cię stać na zbudowanie profesjonalnego wizerunku firmy, to potraktuj to, jako promocję. GWARANTUJEMY, że takie ceny otrzymują TYLKO partnerzy Soluma Group.

  Co kilka lat „odświeżamy” branding by sprostać zmieniającym się oczekiwaniom klientów oraz wymaganiom technologicznym. Tutaj możesz sprawdzić jak przebiegał proces ostatnich zmian (na przykładzie firmy Soluma Interactive) oraz ile czasu poświeciliśmy na badania, testowanie i wdrożenie.

 2. Pakiet pozycjonujący za darmo (3000 zł)

  W celu lepszego pozycjonowania Twojej marki w Google na stronie Soluma Group, zostanie uruchomiony dział poświęcony Twojej branży. Do działu zostanie opracowane, opublikowane oraz odpowiednio linkowane artykuły tematyczne (łączna wartość pakietu to 3000 zł netto). Więcej informacji i warunki usługi.

 3. Pozyskujesz więcej klientów z polecenia.

  Znasz siłę rekomendacji. Wiesz, że polecony klient jest najlepszy, bo nie wykłóca się o cenę i nie trzeba ponosić kosztu jego pozyskania. To ogromna korzyść, która jest udziałem wszystkich partnerów naszej grupy biznesowej. Każda firma zrzeszona w Soluma Group ma jakichś klientów i wciąż zdobywa nowych. Naszym wspólnym celem jest to, aby klient został obsłużony kompleksowo w ramach grupy, dlatego wzajemnie udzielamy sobie rekomendacji.

  To bardzo proste. Spójrz: Firma X jest zainteresowana usługą stworzenia strony internetowej i wybiera do jej realizacji Soluma Interactive. Podczas rozmów z klientem okazuje się, że potrzebuje on też klimatyzacji w swoim biurze. Soluma Interactive przekazuje klienta do Remowent (partner w Soluma Group) w ramach współpracy wewnątrz grupy. Klient jest zadowolony, bo nie musiał znowu szukać wykonawcy. Dwie firmy z naszej grupy zarobiły na jednym kliencie. To schemat stary jak świat, ale wciąż bardzo skuteczny.

  W Soluma Group już są firmy, które mogą polecać Twoje usługi. Sprawdź ich pełną listę.

 4. Skuteczna reklama Twojej firmy.

  Wszystkie firmy partnerskie Soluma Group prowadzą własne, niezależne działania reklamowe W ten sposób pracują nie tylko na własną rozpoznawalność, ale też zwiększają zasięg całej grupy (m.in. poprzez umieszczenie linka do strony Soluma Group na swoich stronach internetowych).

  Prosty przykład: klient odwiedza witrynę jednej z firm partnerskich, gdzie znajduje link prowadzący do strony Soluma Group. Przechodzi na nią i dowiaduje się, że w naszej grupie jest firma, która może dla niego zrealizować także inne potrzebne mu usługi. W ten sposób klient zostaje w grupie, a na jego obsłudze korzystają minimum dwa podmioty.

  Teraz wyobraź sobie, jak duży zasięg uda nam się zbudować w momencie, gdy do grupy dołączy np. 100 firm (a jest to nasz cel).

  Strony firm partnerskich Soluma Group miesięcznie odwiedza 170 000 osób (i liczba ta rośnie) a stronę SolumaGroup.pl ponad 15 000 osób. Na pewno są wśród nich Twoi klienci.

  W ramach dołączenia Soluma Group zostaną wykonane jeszcze poniżej wymienione działania promocyjne - informujące o nowym członku w Soluma Grup oraz świadczonych  przez niego usługach:

  - Dodanie informacji w sekcji nasze marki
  - Dodanie informacji w sekcji nasze usługi
  - Dodanie informacji w sekcji aktualności
  - Dodanie informacji na fanpage Soluma Group
  - Wysłanie maila do członków Soluma Group

 5. Wyższa pozycja Twojej strony w wyszukiwarce Google.

  Strona internetowa Soluma Group ma bardzo dobrą reputację i wysoką pozycję w Google na frazy związane z biznesem. Po dołączeniu do naszej grupy umieścimy link do Twojej strony na naszej witrynie, co będzie bardzo cenne z punktu widzenia SEO.

  Zostając partnerem Soluma Group już na starcie poprawiasz widoczność Twojej strony w wyszukiwarce. Dodatkowo podpowiemy Ci, jakie działania SEO powinieneś podjąć, aby znaleźć się jeszcze wyżej w wynikach wyszukiwania – dzięki temu unikniesz bardzo wysokich i niepotrzebnych kosztów, na jakie naraziłaby Cię współpraca z przypadkową agencją SEO.

 6. Zyskujesz rozpoznawalną markę, która może sprzedawać więcej i drożej.

  Myślisz, że klienci kupują tylko tam, gdzie taniej? Jak w takim razie wytłumaczysz, że mnóstwo osób płaci 7000 zł za iPhone, skoro może wydać „tylko” 2000 zł na telefon od Xiaomi?

  To proste: klienci o wiele bardziej ufają powszechnie rozpoznawalnym, atrakcyjnym markom. Nie da się jednak zbudować takiej pozycji w ciągu kilku tygodni czy nawet miesięcy. Każda nowa firma lub taka, która przez lata zaniedbywała marketing, staje więc przed tym samym wyzwaniem: jak przekonać klientów, że świadczymy usługi na wysokim poziomie i jesteśmy godni zaufania?

  Dołączając do Soluma Group od razu możesz korzystać z marki, która jest pozytywnie kojarzona przez klientów, cieszy się bardzo dobrą reputacją, a więc jest atrakcyjniejsza dla klientów z większymi budżetami.

 7. Doradztwo marketingowe i biznesowe.

  Wszyscy mamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu biznesu. Ideą grupy jest to, aby wszyscy jej członkowie mogli korzystać z wiedzy, inspiracji i rozwiązań udostępnianych sobie wzajemnie.

  Przykładowo: dopiero wystartowałeś w biznesie i nie masz pojęcia, jak zabrać się za marketing? Zwróć się o pomoc do agencji Soluma Interactive i dowiedz się, od czego zacząć. Chcesz założyć zyskowny sklep internetowy, który będzie liderem w swojej branży? Eksperci Hydros, firmy partnerskiej Soluma Group, zdradzą Ci swój przepis na sukces.

  I właśnie to wzajemne wsparcie jest bezcenną wartością naszej grupy biznesowej. Współpracując z najlepszymi podniesiesz swoje umiejętności związane z prowadzeniem firmy, pogłębisz wiedzę, nauczysz się wielu nowych rzeczy. Ceny rynkowe takich usług są liczone w tysiącach złotych.

 8. Konsekwentny rozwój Twojej firmy.

  Doskonale wiemy, jak to jest, gdy na początku firma rozwija się świetnie, zaczyna przynosić duże zyski, ale w pewnym momencie staje w miejscu. Amerykanie mówią na to „easy win” – i jest to bardzo niebezpieczny moment. Przyzwyczajony do łatwych sukcesów nie jesteś przygotowany na gorsze czasy, zwłaszcza jeśli zaniedbałeś marketing i poza kasą nie wypracowałeś niczego trwałego.

  Wtedy pojawia się frustracja, poczucie beznadziei i strach przed przyszłością. Chcesz dalej działać, ale nie wiesz jak. Większość z nas ma taką samą historię i dziś wiemy, że stworzenie wspólnej grupy biznesowej było najlepszą decyzją dla naszych firm.

  Wspólnie motywujemy się do działania, rozwoju, mądrego inwestowania środków w biznes. Podkreślamy jednak, że uczestnictwo w grupie do NICZEGO Cię nie zobowiązuje. Nie musisz korzystać z oferowanych przez nas rozwiązań, możesz dalej prowadzić biznes tak, jak do tej pory. Zawsze natomiast możesz korzystać z naszych wskazówek i przestać działać po omacku.

  Musisz to zrozumieć: nie sprzedajemy marzeń.

  Dołączenie do Soluma Group nie jest równoznaczne z tym, że z dnia na dzień Twoja firma stanie się branżowym potentatem. To zależy wyłącznie od Ciebie. Zyskasz natomiast dostęp do narzędzi, wiedzy i to, co najważniejsze: oparcie w bardzo silnej marce, którą udało nam się zbudować w ciągu ostatnich 9 lat.

  Nie zrobisz dobrego biznesu z niewłaściwymi osobami. Znajdź właściwe osoby, z którymi będziesz pracować i wszystko wyjdzie dobrze. (Richard Branson)

  Wiemy jedno: rynek premiuje firmy mogące zaproponować kompleksowe usługi na bardzo wysokim poziomie. Taki też jest cel funkcjonowania Soluma Group. Osiągnijmy go wspólnie, bo razem możemy więcej!

Czy coś Cię to kosztuje?

Tylko przejrzyste zasady. Serio! Tworząc wspólną grupę biznesową musimy sobie ufać – inaczej to nie ma sensu. Dlatego zasady oraz koszty dołączenia do Soluma Group są jasne i niezmienne.

 • 0

  Brak opłaty na start

  Nie pobieramy opłaty wstępnej za dołączenie do naszej grupy biznesowej.

 • 0

  Brak prowizji

  Nie pobieramy żadnej prowizji, nie dzielisz się swoimi zyskami.

 • 89zł/miesięcznie

  Promowanie Soluma Group

  Kwota ta pozwala utrzymać stronę Soluma Group i promować całą naszą grupę

Dołącz do Soluma Group

Napisz e-mail lub skorzystaj z poniższego formularza – jesteśmy do Twojej dyspozycji 365 dni w roku. Zapoznaj się też z regulaminem.

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności

Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.
Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry