Data wpisu: 12.05.2022

Creating Space dołącza do Soluma Group

To już kolejny w ciągu ostatnich tygodni „transfer” do naszej grupy biznesowej. Nowym członkiem Soluma Group została marka Creating Space, która specjalizuje się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych, biurowych i usługowych, tworząc zarówno koncepcje całościowe, jak i dla pojedynczych pomieszczeń.

Efektowny i funkcjonalny projekt wnętrza od Creating Space

Creating Space to marka założona przez profesjonalnych projektantów, którzy kierują swoją ofertę przede wszystkim do klientów indywidualnych, ale też firm, deweloperów, instytucji czy sklepów. W ostatnich latach obserwujemy gwałtowny wzrost zainteresowania usługami projektowymi – Polacy chcą mieszkać i pracować w pięknych, funkcjonalnych wnętrzach, a to zapewnia wyłącznie współpraca z projektantem.

Creating Space oferuje projektowanie wnętrz domów i mieszkań, biur oraz lokali usługowych, jak gabinety kosmetyczne czy salony fryzjerskie. Marka zapewnia bardzo wysoką jakość i szczegółowość realizacji, jak również przejrzyste zasady współpracy z klientem – z góry wiemy, za co tak naprawdę płacimy i jaki rodzaj projektu ostatecznie otrzymamy.

Oficjalnie witamy markę Creating Space w szeregach Soluma Group i oczywiście zachęcamy do odwiedzenia jej nowej strony internetowej z ofertą oraz blogiem, na którym eksperci Creating Space dzielą się wartościowymi wskazówkami - https://creatingspace.pl.


Autor wpisu:
Soluma Group, Grzegorz Wiśniewski

Nasze usługi

Zapoznaj się z ofertą świadczoną przez członków naszej grupy biznesowej, ponad 20 różnych firm i branż.

Zobacz ofertęDołącz swoją firmę

Przewiń do góry