Data wpisu: 14.03.2019

Chcesz być lepszym przedsiębiorcą? Skorzystaj ze specjalistycznych szkoleń Soluma Biznes!

Czego potrzeba, żeby rozkręcić dochodowy biznes? Powiesz: pieniędzy i pomysłu. Pełna zgoda. Wiedz jednak, że na pewnym etapie to już nie wystarczy. Aby być dobrym, skutecznym przedsiębiorcą, potrzebujesz też wartościowej wiedzy, a my chcemy Ci ją przekazać. Właśnie rozszerzyliśmy naszą ofertę szkoleń o zagadnienia, których znajomość jest niezbędna każdemu właścicielowi firmy.

Szkolenia w Soluma Business prowadzone przez praktyka

Do zespołu naszych szkoleniowców dołączył ceniony ekspert, Arkadiusz Gronek. Jest nie tylko trenerem, ale także radcą prawnym, a więc ma szeroką wiedzę z zakresu kluczowych zagadnień biznesowych. 

Arkadiusz Gronek prowadzi szkolenia m.in. z:

 • Prawa budowlanego
 • Prawa administracyjnego
 • Prawa cywilnego
 • Prawa autorskiego
 • Podstaw prawnych dla start’upów, organów administracji państwowej i przedsiębiorstw

Nasz ekspert szkolił już m.in. w PAP, PGNiG, Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Doradzał też jednoosobowym działalnościom gospodarczym i spółdzielniom socjalnym. Ty także możesz wykorzystać jego wiedzę i doświadczenie dla ulepszenia  Twojego biznesu!

Te szkolenia powinny Cię zainteresować

Oferta szkoleń Soluma Business stale się rozszerza. Stawiamy na przekazywanie wiedzy, która rzeczywiście przyda Ci się w prowadzeniu biznesu, pozwoli Ci uniknąć problemów prawnych czy zwiększyć Twoją konkurencyjność w branży.

Niedawno dodaliśmy nowe szkolenia, wśród nich:

 • Szkolenie z RODO – nie musisz bać się RODO, jeśli będziesz potrafił je prawidłowo wdrożyć w Twojej firmie. Pokażemy Ci, jak to zrobić!
 • Szkolenie z Ustawy Prawo autorskie – czy wiesz, że możesz nawet nieświadomie łamać czyjeś prawa autorskie? Sprawdź, jak tego uniknąć!
 • Szkolenie z Prawa gospodarczego – jako przedsiębiorca powinieneś znać zarówno swoje prawa, jak i obowiązki w świetle obowiązujących przepisów.
 • Szkolenie ze Służebności przesyłu i bezumownego korzystania z nieruchomości – specjalistyczna wiedza dostępna w przystępnej formie!
 • Szkolenie z Prawa pracy – zatrudniaj pracowników zgodnie z przepisami, aby uniknąć przykrych konsekwencji w razie kontroli z PIP!
 • Szkolenie z Prawa spółdzielczego – ważne zagadnienia dla przedsiębiorców, którzy działają w branży nieruchomości.
 • Szkolenie z Prawa budowlanego – ta wiedza przyda Ci się nie tylko na etapie realizacji inwestycji budowlanej.
 • Szkolenie z Prawa konsumenckiego – Twoi klienci mają szereg praw, z których chętnie korzystają. Musisz je poznać, by stać się odpowiedzialnym przedsiębiorcą reprezentującym markę godną zaufania.

Pamiętaj, że udział w specjalistycznych szkoleniach dla biznesu to jedna z najlepszych inwestycji w rozwój Twojej firmy. To także świetny sposób na zyskanie dodatkowej motywacji do jeszcze cięższej pracy i okazja, by spojrzeć na swoją firmę z nieco innej perspektywy.

Bez względu na to, które szkolenie wybierzesz, możesz mieć pewność, że nie zmarnujemy Twojego czasu. Trzymaj nas za słowo!


Autor wpisu:
Soluma Group, Grzegorz Wiśniewski

Nasze usługi

Zapoznaj się z naszą ofertą dla firm: usługi marketingowe, produkcja oprogramowania, organizacja eventów, usługi bhp, usługi IT, oraz inne.

Zobacz ofertęSkontaktuj się z nami

Przewiń do góry