Data wpisu: 19.08.2017

A czy Ty masz dobre serce?

Jedną z kluczowych zasad Grupy Soluma jest kierowanie się społeczną odpowiedzialnością biznesu. Brzmi ładnie, ale co to właściwie oznacza? Zarabiając pieniądze aktywnie szukamy okazji, aby podzielić się częścią zysków z potrzebującymi. Nie dla poklasku, ale z rzeczywistej potrzeby. Nasze działania przynoszą wymierne efekty, a najbardziej widocznym jest stworzenie inicjatywy Dobre Serce, w ramach której wspieramy porzucone zwierzęta i nie tylko. Dowiedz się więcej o akcji i... przyłącz się do niej!

Pomagamy fundacjom...

Pierwszym filarem akcji Dobre Serce jest wspieranie fundacji, które nie potrafią lub nie mogą pozyskać finansowania we własnym zakresie. Powody są bardzo różne, najczęściej chodzi o brak środków na działania reklamowe i ograniczone zasoby ludzkie. Jeśli idea fundacji nas przekona, obejmujemy ją swoim patronatem, przekazujemy jej środki pieniężne lub rzeczowe, np. w postaci narzędzi marketingowych.

Wspieramy nie tylko fundacje zajmujące się pomaganiem zwierzętom. Może się do nas zgłosić dowolna organizacja, która ma jasno wytyczony cel działania i wiarygodne struktury. Po analizie jej potrzeb podejmujemy decyzję o udzieleniu pomocy w ustalonym zakresie.

…i zwierzakom

Najważniejszym elementem programu Dobre Serce jest inicjatywa Dobre Serce dla Zwierząt, w ramach której sami pozyskujemy środki na pomoc pokrzywdzonym zwierzakom. Pod stałą opieką mamy kilkadziesiąt psów i kotów. Zapewniamy im godne warunki do życia, karmę, opiekę weterynaryjną i przede wszystkim szukamy im nowych domów.

Środki na obsługę programu pochodzą głównie z naszych zasobów. Akcję prowadzi wiodąca marka Grupy Soluma, czyli Agencja Reklamowa Soluma, a wspierają ją m.in. Soluma Content i Soluma Prestige. Zasady są bardzo przejrzyste.

Prowadzimy portale PSY24.pl i KOTY24.pl, z których dochód jest w 100% przekazywany na program Dobre Serce dla Zwierząt. Przeznaczamy również część zysków z działalności biznesowej. Wygląda to więc tak, że jeśli np. zamówisz stronę internetową w Agencji Reklamowej Soluma, to wspierasz także potrzebujące zwierzaki.

Szukamy również sponsorów akcji, wśród których są m.in. producenci karm. Jest wiele sposobów na to, aby wesprzeć nasze działania. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Pomagamy, bo to jest ważne

Grupa Soluma to związek marek, które łączy nie tylko wspólna wizja prowadzenia biznesu, ale także wrażliwość społeczna. Bardzo zależy nam na tym, aby nie zatracić się jedynie w zarabianiu pieniędzy. To nas wyróżnia i sprawia, że stajemy się wartościowym partnerem dla naszych Klientów. Firmy zamawiające usługi w Grupie Soluma mogą mieć pewność, że w ten sposób pomagają nie tylko sobie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o akcji społecznej Dobre Serce? Chcesz adoptować zwierzaka, który niecierpliwie czeka na nowy dom? A może chcesz wesprzeć finansowo/rzeczowo opiekę nad porzuconymi psami i kotami? Zajrzyj na dedykowaną stronę akcji www.dobreserce.org.


Autor wpisu:
Soluma Group, Grzegorz Wiśniewski

Nasze usługi

Zapoznaj się z naszą ofertą dla firm: usługi marketingowe, produkcja oprogramowania, organizacja eventów, usługi bhp, usługi IT, oraz inne.

Zobacz ofertęSkontaktuj się z nami

Przewiń do góry