Data wpisu: 12.12.2023

Dropbox – porównanie taryf dla biznesu

Dropbox to jedna z najpopularniejszych usług chmurowych na świecie. Wykorzystuje się ją m.in. do przechowywania plików w przestrzeni wirtualnej oraz do pracy w zespołach rozproszonych. Po stronie zalet aplikacji można zapisać bardzo sprawne działanie, relatywną niezawodność oraz stosunkowo korzystną cenę. Sprawdź, jak prezentują się aktualne taryfy dla biznesu w usłudze Dropbox.

Essentials

To podstawowa taryfa dla profesjonalistów, która w cenie 18 euro miesięcznie daje aż 3 TB przestrzeni dyskowej i pozwala uruchomić konto dla 1 użytkownika. W ramach tej taryfy mamy możliwość przesyłania dużych plików do 100 GB oraz przywrócenia usuniętych plików przez 180 dni. Do tego dochodzą takie funkcjonalności, jak: edycja plików PDF, nagrywanie, przeglądania i edytowanie filmów czy śledzenie korzystania z plików.

Business

To taryfa, która zainteresuje przedsiębiorców szukających usługi chmurowej do pracy w zespole. Tutaj mamy już możliwość założenia kont dla 3+ użytkowników, zyskując aż od 9 TB przestrzeni dyskowej dla całego zespołu.

W cenie 16 euro miesięcznie otrzymujemy również wszystkie funkcjonalności dostępne w taryfie Essentials oraz dodatkowo opcję konfigurowania administratorów oraz śledzenia, jakie treści są udostępniane.

Business Plus

Taryfa w cenie 20 euro miesięcznie również jest dedykowana pracy zespołowej. Tutaj także możemy założyć 3 i więcej kont użytkowników, zyskując od 15 TB przestrzeni dyskowej. Taryfa pozwala na przesyłanie dużych plików do 250 GB, daje aż 1 rok na przywrócenie usuniętych plików, oferuje również funkcję monitorowania zgodności oraz alertów o podejrzanej aktywności.

Dodajmy, że z usługi Dropbox można korzystać bezpłatnie w ramach taryfy Basic, gdzie jednak otrzymujemy tylko 2 GB przestrzeni dyskowej, co raczej nie będzie dla Ciebie wystarczające.


Autor wpisu:
Soluma Group, Grzegorz Wiśniewski

Nasze usługi

Zapoznaj się z ofertą świadczoną przez członków naszej grupy biznesowej, ponad 20 różnych firm i branż.

Zobacz ofertęDołącz swoją firmę

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry