Data wpisu: 18.09.2020

Tani program do fakturowania online: dobry pomysł na pasywny biznes

Niezależnie od tego, w jakiej działasz branży, z pewnością od czasu do czasu myślisz nad tym, aby wypuścić na rynek produkt, który będzie się „sam” sprzedawał i zacznie Ci przynosić stały, pasywny dochód. To marzenie niejednego przedsiębiorcy – kto z nas nie chciałby mieć takiego zabezpieczenia na wypadek różnych sytuacji życiowych czy po prostu niepowodzenia w głównym biznesie. Funkcję takiego produktu może pełnić oprogramowanie komputerowe. Konkretnie mamy na myśli tani program do fakturowania online. Przekonaj się, że warto zainwestować w stworzenie takiego narzędzia z myślą o jego masowej sprzedaży.

Tanie programy do fakturowania cieszą się ogromną popularnością

W Polsce mamy około 3 milionów przedsiębiorców, wśród których zdecydowaną większość stanowią małe, jednoosobowe firmy. Ich właściciele nie mogą sobie pozwolić na zakup drogiego oprogramowania do prowadzenia księgowości. Jednocześnie potrzebują wygodnego, prostego w obsłudze narzędzia do wystawiania faktur online, rozliczania kosztów czy wysyłania deklaracji podatkowych.

Tak olbrzymia grupa klientów sprawia, że wciąż jest dużo miejsca na nowe programy do fakturowania, zwłaszcza wyróżniające się funkcjonalnością i dostępne w dobrej cenie. Inwestując w taki program masz więc właściwie pewność, że będziesz go sprzedawać przez lata.

Przedsiębiorcy wolą zapłacić za program do fakturowania, niż męczyć się z tymi darmowymi

Może Ci się wydawać, że tani program do fakturowania jest słabym pomysłem na pasywny biznes, bo przecież w sieci nie brakuje zupełnie darmowych narzędzi powielających tę funkcję. Nic bardziej mylnego.

Jeśli przetestujesz kilka darmowych programów do wystawiania faktur online, to szybko zrozumiesz, dlaczego przedsiębiorcy wolą zapłacić kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie, byle tylko nie musieć męczyć się z m.in. brakiem możliwości modyfikowania wyglądu faktury, limitem wystawionych dokumentów czy problematyczną wysyłką i archiwizowaniem faktur.

Program będzie przynosić dochody przez długi czas

Wystarczy go tylko regularnie aktualizować, chociażby dostosowując do obowiązującej matrycy podatkowej. Niewiele jest takich inwestycji, które mogą stanowić dla przedsiębiorcy stałe źródło dochodów bez konieczności ich ciągłego udoskonalania. Tani program do fakturowania będzie potrzebny dziś, jutro i przez wiele kolejnych lat, bo trudno sobie przecież wyobrazić, aby nagle zniknęła przedsiębiorczość i przestały powstawać nowe firmy.


Autor wpisu:
Soluma Group, Grzegorz Wiśniewski

Nasze usługi

Zapoznaj się z ofertą świadczoną przez członków naszej grupy biznesowej, ponad 20 różnych firm i branż.

Zobacz ofertęDołącz swoją firmę

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry