Data wpisu: 30.04.2022

Agencja pośrednictwa pracy Sentlab – outsourcing pracowników


Skontaktuj się z Sentlab

tel.+48 534 986 431, mail: sentlab.praca@gmail.com
więcej na stronie marki: kontakt z agencją pośrednictwa pracy Sentlab8 na 10 pracodawców w Polsce zgłasza poważne problemy ze znalezieniem rąk do pracy. Dotyczy to w szczególności stanowisk niewymagających specjalnych kwalifikacji. Można się tylko domyślać, co jest przyczyną tak trudnej sytuacji na rynku pracy. Naprzeciw potrzebom pracodawców wychodzi agencja pośrednictwa pracy Sentlab, która specjalizuje się w outsourcingu pracowników ze Wschodu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą członka naszej grupy biznesowej.

Czym jest outsourcing pracowników?

Outsourcing, nazywany również leasingiem pracowniczym, to coraz popularniejsza usługa, która idealnie wpisuje się w potrzeby polskiego rynku pracy. Polega na oddelegowaniu pracowników tymczasowych do wykonywania prostych prac przez zatrudniającą ich agencję.

Z takiej usługi szczególnie chętnie korzystają firmy produkcyjne, przedsiębiorcy z branży rolnej, logistycznej, przetwórczej, gastronomicznej, budowlanej, drogowej czy ogrodniczej.

 Agencja pośrednictwa pracy Sentlab specjalizuje się w outsourcingu pracowników ze Wschodu. Wykorzystuje doskonałą znajomość tamtejszego rynku, co pozwala jej szybko pozyskiwać odpowiednich pracowników za atrakcyjne stawki i tym samym natychmiast reagować na potrzeby swoich klientów.

Outsourcing pracowniczy niesie ze sobą wiele ważnych korzyści dla przedsiębiorców, w tym:

  • gwarantuje dostępność pracowników tymczasowych, w odróżnieniu od pracowników etatowych,
  • umożliwia szybkie uzupełnienie wakatów w firmie,
  • pozwala elastycznie reagować na zmieniające się potrzeby przedsiębiorstwa,
  • eliminuje konieczność tworzenia i utrzymania nowych, bardzo kosztownych etatów,
  • zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa ekonomicznego (przedsiębiorca nie wiąże się z pracownikami długoterminowymi umowami),
  • przynosi korzyści podatkowe (optymalizacja kosztów przedsiębiorstwa dzięki rozliczeniu B2B z agencją).

Co wyróżnia agencję pośrednictwa pracy Sentlab?

Największą wartością agencji Sentlab jest duże doświadczenie na rynku usług rekrutacyjnych. Agencja obsługuje klientów ze wszystkich branż, w całej Polsce, w tym znane przedsiębiorstwa. Współpracę z Sentlab można więc śmiało polecić każdej firmie, która szuka zaufanego, rzetelnego i skutecznego partnera.

Ważnym wyróżnikiem oferty Sentlab jest to, że agencja może oddelegować potrzebnych pracowników do firmy klienta praktycznie od ręki – to efekt tego, że Sentlab posiada własną bazę pracowników ze Wschodu, gotowych podjąć zatrudnienie nawet od zaraz.

Agencja gwarantuje przy tym pełne bezpieczeństwo, wysoki komfort korzystania z usługi oraz kompleksową opiekę nad projektem klienta (w systemie 24/7), za co odpowiada dwujęzyczny koordynator.

Dodajmy również, że agencja Sentlab nawiązuje współpracę z klientem już od 10 pracowników, dlatego z jej usług mogą skorzystać także mniejsze przedsiębiorstwa.

Z pełną ofertą  agencji pośrednictwa pracy Sentlab można się zapoznać na jej oficjalnie stronie internetowej - https://sentlab24.pl/.


Autor wpisu:
Soluma Group, Grzegorz Wiśniewski

Nasze usługi

Zapoznaj się z ofertą świadczoną przez członków naszej grupy biznesowej, ponad 20 różnych firm i branż.

Zobacz ofertęDołącz swoją firmę

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry