Data wpisu: 30.04.2022

Agencja pośrednictwa pracy – outsourcing pracowników


Brak firmy w Soluma Group

dołącz swoją firmę: https://solumagroup.pl/dolacz-do-nas/na-czym-to-polega8 na 10 pracodawców w Polsce zgłasza poważne problemy ze znalezieniem rąk do pracy. Dotyczy to w szczególności stanowisk niewymagających specjalnych kwalifikacji. Można się tylko domyślać, co jest przyczyną tak trudnej sytuacji na rynku pracy. Naprzeciw potrzebom pracodawców wychodzi agencja pośrednictwa pracy, która specjalizuje się w outsourcingu pracowników ze Wschodu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą członka naszej grupy biznesowej.

Czym jest outsourcing pracowników?

Outsourcing, nazywany również leasingiem pracowniczym, to coraz popularniejsza usługa, która idealnie wpisuje się w potrzeby polskiego rynku pracy. Polega na oddelegowaniu pracowników tymczasowych do wykonywania prostych prac przez zatrudniającą ich agencję.

Z takiej usługi szczególnie chętnie korzystają firmy produkcyjne, przedsiębiorcy z branży rolnej, logistycznej, przetwórczej, gastronomicznej, budowlanej, drogowej czy ogrodniczej.

 Agencja pośrednictwa pracy specjalizuje się w outsourcingu pracowników ze Wschodu. Wykorzystuje doskonałą znajomość tamtejszego rynku, co pozwala jej szybko pozyskiwać odpowiednich pracowników za atrakcyjne stawki i tym samym natychmiast reagować na potrzeby swoich klientów.

Outsourcing pracowniczy niesie ze sobą wiele ważnych korzyści dla przedsiębiorców, w tym:

  • gwarantuje dostępność pracowników tymczasowych, w odróżnieniu od pracowników etatowych,
  • umożliwia szybkie uzupełnienie wakatów w firmie,
  • pozwala elastycznie reagować na zmieniające się potrzeby przedsiębiorstwa,
  • eliminuje konieczność tworzenia i utrzymania nowych, bardzo kosztownych etatów,
  • zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa ekonomicznego (przedsiębiorca nie wiąże się z pracownikami długoterminowymi umowami),
  • przynosi korzyści podatkowe (optymalizacja kosztów przedsiębiorstwa dzięki rozliczeniu B2B z agencją).

Co wyróżnia naszą agencję pośrednictwa pracy?

Największą wartością naszej agencji jest duże doświadczenie na rynku usług rekrutacyjnych. Agencja obsługuje klientów ze wszystkich branż, w całej Polsce, w tym znane przedsiębiorstwa. Współpracę z nami można więc śmiało polecić każdej firmie, która szuka zaufanego, rzetelnego i skutecznego partnera.

Ważnym wyróżnikiem naszej oferty jest to, że agencja może oddelegować potrzebnych pracowników do firmy klienta praktycznie od ręki – to efekt tego, że posiada własną bazę pracowników ze Wschodu, gotowych podjąć zatrudnienie nawet od zaraz.

Agencja gwarantuje przy tym pełne bezpieczeństwo, wysoki komfort korzystania z usługi oraz kompleksową opiekę nad projektem klienta (w systemie 24/7), za co odpowiada dwujęzyczny koordynator.

Dodajmy również, że agencja  nawiązuje współpracę z klientem już od 10 pracowników, dlatego z jej usług mogą skorzystać także mniejsze przedsiębiorstwa.

Z pełną ofertą  agencji pośrednictwa pracy można się zapoznać na jej oficjalnie stronie internetowej


Autor wpisu:
Soluma Group, Grzegorz Wiśniewski

Nasze usługi

Zapoznaj się z ofertą świadczoną przez członków naszej grupy biznesowej, ponad 20 różnych firm i branż.

Zobacz ofertęDołącz swoją firmę

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry