Data wpisu: 30.04.2022

TOMCAT – bramy, szlabany, automatyka


Skontaktuj się z Tomcat

tel.+48 509 725 821, mail: kontakt@tomcat24.pl
więcej na stronie marki: kontakt z TomcatSzeroko pojęta automatyka bramowa i parkingowa towarzyszy nam na każdym kroku. Korzystamy z niej w prywatnych domach, na osiedlach mieszkaniowych, w firmach, różnego rodzaju obiektach handlowych i usługowych, urzędach. Profesjonalne rozwiązania z zakresu automatyki bramowej czy systemów parkingowych oferuje firma TOMCAT. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą członka naszej grupy biznesowej.

Wszystko do systemów bramowych i parkingowych

TOMCAT specjalizuje się w sprzedaży, montażu i obsłudze serwisowej wszelkich elementów składających się na systemy parkingowe oraz bramowe, tak na potrzeby firm, jak i wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych czy klientów indywidualnych.

W stałej ofercie TOMCAT znajdują się takie rozwiązania, jak:

 • Bramy przemysłowe – TOMCAT oferuje zarówno bramy, jak i napędy do bram, zapewniając profesjonalny dobór, montaż i serwis urządzeń.
   
 • Szlabany – ważnym składnikiem oferty TOMCAT są systemy parkingowe, na które składają się między innymi szlabany. Firma zapewnia dobór, montaż, kompleksowe wykonawstwo z doprowadzeniem instalacji, przygotowaniem podstawy i programowaniem automatyki.
   
 • Automatyka – niezbędnym elementem każdego systemu bramowego i parkingowego jest automatyka, czyli napędy sterujące. TOMCAT oferuje automatykę bramową spełniającą najwyższe standardy jakościowe, w tym takich producentów, jak CAME, NICE czy FAAC.
   
 • Serwis – intensywnie eksploatowane systemy bramowe i parkingowe wymagają regularnego, profesjonalnego serwisowania, co gwarantuje ich wieloletnią sprawność. TOMCAT zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę serwisową, zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną bram, automatyki, szlabanów i systemów parkingowych.
   

Wieloletnie doświadczenie

TOMCAT to marka obecna na polskim rynku już od ponad 20 lat. Stoi za nią nie tylko ogromne doświadczenie, ale także specjalistyczna wiedza techniczna. Eksperci TOMCAT są w stanie dobrać odpowiednie rozwiązania spełniające oczekiwania i potrzeby każdego klienta. Firma współpracuje z wielkimi przedsiębiorstwami, jak i rodzinnymi biznesami, jednostkami samorządu terytorialnego, wspólnotami mieszkaniowymi i spółdzielniami, centrami logistycznymi etc.

TOMCAT oferuje sprzedaż i montaż m.in. bram segmentowych i przeładunkowych, a także wszystkiego, co tylko jest potrzebne do kontrolowania ruchu na terenie zakładów, firm, różnego rodzaju obiektów czy posesji prywatnych.

TOMCAT to sprawdzony, rzetelny partner, którego usługi rekomendujemy wszystkim klientom Soluma Group.

Z pełną ofertą firmy TOMCAT można się zapoznać na stronie internetowej https://tomcat24.pl/.


Autor wpisu:
Soluma Group, Grzegorz Wiśniewski

Nasze usługi

Zapoznaj się z ofertą świadczoną przez członków naszej grupy biznesowej, ponad 20 różnych firm i branż.

Zobacz ofertęDołącz swoją firmę

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry