Data wpisu: 30.04.2022

Galwanizernia GALWAN – technologie pokryć galwanicznych


Skontaktuj się z Galwan

tel.+48 600 837 069, mail: biuro@galwan.com.pl
więcej na stronie marki: kontakt z GalwanGALWAN to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem oraz jedna z najsilniejszych i najlepiej ocenianych marek w branży technologii pokryć galwanicznych. Firma specjalizuje się w galwanizowaniu tworzyw sztucznych ABS, ABS/PC (chrom błyszczący, satyna) oraz miedziowaniu, niklowaniu i chromowaniu. Zapraszamy do poznania oferty i kompetencji członka naszej grupy biznesowej.

Galwanizowanie tworzyw sztucznych

GALWAN dostarcza profesjonalne rozwiązania z dziedziny galwanizowania tworzyw sztucznych. W Polsce jest olbrzymie zapotrzebowanie na tego typu usługi, zwłaszcza świadczone na najwyższym poziomie jakościowym – a to zapewnia właśnie GALWAN.

Przedsiębiorstwo obsługuje klientów nie tylko w Polsce, ale też na rynkach Unii Europejskiej. Lista klientów GALWAN obejmuje tak znane globalne marki, jak chociażby Cersanit, Whirlpool, Inter-Sano, Rosti czy Coko-Werk.

GALWAN zapewnia nie tylko bardzo wysoką jakość produkcji, ale także atrakcyjne ceny, duże moce przerobowe, terminową realizację zleceń, dyspozycyjność oraz dogodną lokalizację zakładu produkcyjnego (łatwy dojazd do drogi krajowej S7 i S22).

Stały rozwój

GALWAN to przedsiębiorstwo działające na rynku od 1982 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży galwanotechnicznej oraz wysokie kompetencje kadry, to największe atuty firmy. GALWAN stale rozwija swoje zaplecze, aby podnosić jakość i tempo produkcji, czego wymagają dziś klienci.

Firma opiera swoją linię technologiczną na rozwiązaniach McDermid-Enthone. W 2012 roku przedsiębiorstwo uruchomiło zupełnie nową, automatyczną linię galwaniczną, uzyskując na ten cel środki z EFRR oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 – łączny koszt inwestycji wyniósł 11 595 000 zł.

W ramach tego projektu powstała automatyczna linia do galwanizowania tworzyw sztucznych, która spełnia surowe normy jakościowe dla przemysłu AGD i urządzeń sanitarnych.

GALWAN posiada także własne laboratorium chemiczne, które przeprowadza pomiary grubości powłok galwanicznych przy pomocy analizatora rentgenowskiego X-Ray, wykonuje analizy składu kąpieli galwanicznych, przeprowadza badania odporności korozyjnej w komorze solnej oraz wykonuje badanie przyczepności powłoki w komorze termicznej.

Z całą ofertą firmy GALWAN można się zapoznać na stronie internetowej https://galwan.com.pl/.


Autor wpisu:
Soluma Group, Grzegorz Wiśniewski

Nasze usługi

Zapoznaj się z ofertą świadczoną przez członków naszej grupy biznesowej, ponad 20 różnych firm i branż.

Zobacz ofertęDołącz swoją firmę

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry