Data wpisu: 13.12.2021

Projektowanie i optymalizacja przekładni zębatych - Involute


Skontaktuj się z Involute

kontakt na stronie marki (oddział w Polsce): kontakt


Jesteśmy ekspertami od przekładni zębatych, zajmując się zarówno ich projektowaniem, jak i optymalizacją. Nasze rozwiązania są wykorzystywane we wszystkich kluczowych gałęziach przemysłu, od motoryzacji, przez branżę lotniczą, aż po rolnictwo i przemysł. Dostarczamy technologie najwyższej jakości dla firm z całego świata, w tym w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Projektowanie przekładni

Involute (Soluma Gear) zajmuje się przede wszystkim projektowaniem przekładni zębatych do najróżniejszych urządzeń, konstrukcji oraz zespołów mechanicznych. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompletnych przekładni zębatych projektowanych zgodnie z wytycznymi klienta.

Nad każdym zleceniem czuwa zespół inżynierów, którzy współpracują ze specjalistami odpowiedzialnymi za proces produkcyjny. To daje pewność, że nasze przekładnie zębate są produktami najwyższej jakości, niezawodnymi oraz precyzyjnie dopasowanymi do potrzeb i oczekiwań klienta.

Optymalizacja przekładni zębatych

Każda istniejąca przekładnia zębata może nie spełniać swojej funkcji z uwagi na jej złe zoptymalizowanie. Rozwiązaniem tego problemu jest skorzystanie z usługi Involute polegającej na optymalizacji przekładni zębatych w celu poprawy ich efektywności, zwiększenia niezawodności oraz przenoszonej mocy.

Po zoptymalizowaniu przekładni zębatej podzespół wykazuje się większą trwałością, co ma bezpośrednie przełożenie na redukcję kosztów, a przede wszystkim zwiększenie wydajności urządzenia, w którym zastosowano przekładnię.

Analiza przekładni i kół zębatych

Jeśli nie jesteś zadowolony z pracy obecnie używanych przekładni zębatych lub kół zębatych, to możesz zlecić nam ich ekspertyzę. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, a także fachową wiedzą umożliwiającymi nam przeprowadzenie analizy przekładni zębatych według metodologii AGMA. Przeprowadzamy również analizę naprężeń FEA oraz analizę i optymalizację tolerancji.

W ramach kontroli jakości kół zębatych otrzymasz od nas szczegółową interpretację wyników pomiarów, co może być podstawą zarówno do zareklamowania podzespołu, jak i wstępem do zoptymalizowania pracy przekładni.

Ze szczegółową ofertą Involute (Soluma Gear) zapoznasz się na stronach internetowych:


Autor wpisu:
Soluma Group, Grzegorz Wiśniewski

Nasze usługi

Zapoznaj się z ofertą świadczoną przez członków naszej grupy biznesowej, ponad 20 różnych firm i branż.

Zobacz ofertęDołącz swoją firmę

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry