Data wpisu: 09.04.2022

Pleskot Control – nadzór nad budową, przeglądy techniczne, odbiory, załatwianie formalności


Skontaktuj się z Pleskot Control

tel.+48 602 636 096, mail: biuro@pleskot.pl
więcej na stronie marki: PleskotControl.plPleskot Control to firma, która od 1997 roku zapewnia swoim klientom… święty spokój. Tak można w skrócie określić korzyści, jakie wynikają z powierzenia nadzoru nad budową profesjonalistom. Pleskot Control gwarantuje kompleksowe poprowadzenie procesu budowlanego, świadcząc swoje usługi zarówno na rzecz wielkiego biznesu, jak i małych firm, samorządów, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych czy klientów indywidualnych.

Pleskot Control zajmuje się tym, na co inwestor nie ma czasu

Każdy, kto budował własny dom czy realizował jakąkolwiek inwestycję budowlaną doskonale wie, że najbardziej stresujący, męczący i czasochłonny jest etap załatwiania formalności w urzędach. Nasze państwo jest niestety skrajnie zbiurokratyzowane. Dlatego Pleskot Control wychodzi naprzeciw potrzebom inwestorów i oferuje pełne wyręczenie klienta w zakresie załatwiania spraw formalnoprawnych, w tym uzyskiwania pozwoleń, dokumentacji, uzgodnień itd.

Nadzór inwestorski

Nadzór inwestorski to kluczowa usługa w ofercie Pleskot Control. W jej ramach firma przejmuje od inwestora wszystkie obowiązki związane z kontrolowaniem procesu budowlanego – niezależnie od tego, czy chodzi o halę magazynową, zakład produkcyjny, obiekt inżynieryjny, dom jednorodzinny czy wielorodzinny.

Eksperci Pleskot Control gwarantują profesjonalny nadzór nad poszczególnymi pracami, co eliminuje ryzyko błędów konstrukcyjnych, opóźnień oraz nieprawidłowego wykorzystania budżetu inwestycyjnego.

Kontrole, przeglądy, odbiory

Pleskot Control oferuje również wsparcie w zakresie przeprowadzania przeglądów technicznych budynków i instalacji. Jest to bardzo popularna usługa, z której korzystają inwestorzy biznesowi i prywatni. Eksperci Pleskot Control przeprowadzają zarówno przeglądy bieżące, jak i okresowe, wynikające z przepisów prawa.

Dodatkowo w Pleskot Control można skorzystać z usługi odbioru budynku, na przykład mieszkania czy domu od dewelopera. W ten sposób inwestor eliminuje ryzyko kupienia nieruchomości z wadami i może łatwo dochodzić swoich praw (również na drodze sądowej).

Oferta Pleskot Control jest znacznie szersza i obejmuje także takie usługi, jak reprezentowanie inwestora przed urzędami i instytucjami w celu uzyskania dokumentów, konsultacje, wyceny, opracowywanie harmonogramów realizacji inwestycji, koordynowanie i realizowanie prac projektowych, Inwestor Zastępczy (project manager) czy inwentaryzacja obiektów budowlanych.

Pleskot Control to firma godna zaufania, o czym świadczą bardzo pozytywne opinie dotychczasowych klientów – wśród nich takich globalnych marek, jak Scania czy TUV NORD. To wystarczająca rekomendacja, aby nawiązać współpracę z ekspertami Pleskot Control. Cieszymy się, że tak solidny partner dołączył do Soluma Group i będzie stanowić ważną część naszej grupy biznesowej.

Z pełną ofertą Pleskot Control, doświadczeniem firmy oraz cennymi wskazówkami przekazywanymi na blogu można się zapoznać na stronie internetowej.


Autor wpisu:
Soluma Group, Grzegorz Wiśniewski

Nasze usługi

Zapoznaj się z ofertą świadczoną przez członków naszej grupy biznesowej, ponad 20 różnych firm i branż.

Zobacz ofertęDołącz swoją firmę

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry