Data wpisu: 13.07.2022

Hurtownia pomp i hydroforów - Hydros


Skontaktuj się z Hydros

tel.+48 510 973 040, mail: biuro@sklep-hydros.pl
więcej na stronie marki: Kontakt z Hydros oraz 
sklep internetowy z pompami, hydroforami


Choć około 90 proc. gospodarstw domowych w naszym kraju korzysta z wody dostarczanej wodociągiem, to z roku na rok rośnie zapotrzebowanie na urządzenia przeznaczone do czerpania wody z własnego ujęcia, najczęściej przydomowej studni. Jest to spowodowane przede wszystkim koniecznością nawadniania ogrodów i pól uprawnych w coraz dłuższych okresach suszy. Z kolei gminne inwestycje wodociągowe nie nadążają za boomem budowlanym, w efekcie czego przybywa domów jednorodzinnych bez dostępu do sieci.

Hydros jest jednym z największych dostawców pomp oraz wszelkiego rodzaju urządzeń do czerpania, uzdatniania i magazynowania wody na cele bytowe, gospodarskie i spożywcze. W ofercie sklepu internetowego sklep-hydros.pl od ręki kupisz to, co jest Ci potrzebne do zbudowania niezawodnej instalacji pompowej i wodnej.

Pompy

W stałej ofercie sklepu internetowego Hydros znajdują się pompy wszelkiego rodzaju, od tych przeznaczonych do tłoczenia wody ze studni wierconej, przez pompy do naturalnych akwenów, aż po pompy do podnoszenia ciśnienia, próżniowe czy obiegowe. Największą popularnością cieszą się pompy głębinowe oraz hydroforowe, w których sprzedaży specjalizuje się Hydros, będąc przedstawicielem takich producentów, jak Pedrollo, Hydro-Vacuum, Omnigena, Grundfos, Sigma, Belardi czy ESPA.

Warto zaznaczyć, że aż 90 procent pomp i innych produktów oferowanych w sklepie internetowym Hydros możesz kupić od ręki, z gwarancją błyskawicznej wysyłki pod wskazany adres.

Zbiorniki hydroforowe

Wodę czerpaną z własnego ujęcia należy magazynować, zwłaszcza jeśli ma być ona przeznaczona na cele bytowe i spożywcze. Wykorzystuje się do tego zbiorniki hydroforowe, również dostępne w stałej ofercie sklepu internetowego Hydros. Znajdziesz w nim zarówno zbiorniki ocynkowane, jak i przeponowe, w bardzo szerokim wyborze wariantów pojemności.

Uzdatnianie wody

W ofercie Hydros znajdziesz również kompleksowe rozwiązania do uzdatniania wody czerpanej ze studni. Są to zarówno odżelaziacze ręczne, jak i automatyczne oraz profesjonalne filtry usuwające nadmiar manganu z wody. Ważną kategorię produktów stanowią centralne zmiękczacze wody, filtry odwróconej osmozy oraz lampy antybakteryjne, które uzupełniają system uzdatniania, gwarantując pełne bezpieczeństwo picia i codziennego korzystania z wody czerpanej z własnego ujęcia.

Bojlery

Jednym z najważniejszych elementów instalacji wodnej w budynku jest zasobnik ciepłej wody użytkowej. Wybierając go należy zwrócić uwagę na pojemność, efektywność grzewczą oraz bezobsługowość. W sklepie internetowym Hydros od ręki kupisz m.in. bojlery polskiej firmy Ermet, które jako jedyne na rynku nie wymagają stosowania anody magnezowej. Dostępne są zasobniki zarówno na jedno, jak i dwa źródła zasilania.

Akcesoria do studni

Wywiercenie studni i umieszczenie w niej pompy głębinowej to wciąż za mało, aby móc mówić o gotowej, bezproblemowej w codziennym użytkowaniu instalacji. Konieczne jest również zastosowanie różnego rodzaju akcesoriów, takich jak chociażby głowica studzienna, linka, zabezpieczenia pompowe, ale też wszelka armatura hydrauliczna. Wszystko to jest dostępne w stałej ofercie sklepu internetowego Hydros.

Wiercenie studni

Własna studnia gwarantuje olbrzymie oszczędności na zakupie wody, jak również może być jej jedynym źródłem w gospodarstwie domowym, rolnym czy w firmie. Warunkiem jest prawidłowe wykonanie odwiertu (obecnie standardem są już studnie wiercone, znacznie wydajniejsze niż te kopane). Hydros zapewnia usługę wiercenia studni aż do 250 metrów głębokości oraz 600 mm średnicy, a więc zarówno na potrzeby prywatne, jak i przemysłowe.

Profesjonalne doradztwo

Unikalną korzyścią z zakupu pompy czy dowolnych innych elementów instalacji wodnej w Hydros jest możliwość skonsultowania się z ekspertem. Firma zapewnia swoim klientom zupełnie bezpłatne i niezobowiązujące doradztwo na etapie doboru poszczególnych komponentów, proponując optymalne rozwiązania mieszczące się w budżecie klienta oraz spełniające jego oczekiwania wydajnościowe.

Więcej o specjalizacjach Hydros przeczytasz na oficjalnej stronie internetowej firmy https://hydros.pl. W poszukiwaniu potrzebnych produktów, w tym pomp czy zbiorników hydroforowych, zajrzyj natomiast do sklepu internetowego Hydros - https://sklep-hydros.pl.


Autor wpisu:
Soluma Group, Grzegorz Wiśniewski

Nasze usługi

Zapoznaj się z ofertą świadczoną przez członków naszej grupy biznesowej, ponad 20 różnych firm i branż.

Zobacz ofertęDołącz swoją firmę

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry