Data wpisu: 13.12.2020

Produkcja kotłów na biomasę

Brak marki w Soluma Group.
Masz firmę z tej z branży? Dołącz swoja markę do naszej grupy biznesowej.

Biomasa to trzecie najczęściej wykorzystywane paliwo energetyczne na świecie, zaraz po węglu i gazie ziemnym. Polska ma jedne z największych naturalnych zasobów biomasy w Europie, dzięki czemu możemy być zarówno jej producentem na eksport, jak i stosować ją w krajowej energetyce. Póki co najczęściej odbywa się to w procesie współspalania z węglem, natomiast rozwój technologii produkcji kotłów na biomasę spowodował, że coraz częściej są one rozpatrywane, jako główne źródło energii grzewczej i pary na potrzeby przemysłu czy prywatnych firm.

Nasza firma to czołowy producent kotłów na biomasę dużej mocy, które dostarczamy klientom z najróżniejszych branż, włącznie z firmami, samorządami, jednostkami samorządu terytorialnego czy innymi podmiotami. Oferujemy również profesjonalne, całościowe projektowanie kotłowni biomasowych, sprzedaż podzespołów, serwis, doradztwo oraz usługę modernizacji istniejącej kotłowni.

Sprzedaż kotłów na biomasę

Podstawą oferty naszej firmy, marki partnerskiej Soluma Group, jest sprzedaż kotłów biomasowych dużej mocy na potrzeby profesjonalnych kotłowni. Dostarczamy kotły pracujące w firmach prywatnych, zakładach państwowych, budynkach samorządowych i użyteczności publicznej, hotelach, centrach SPA itd. Nasze konstrukcje charakteryzuje bardzo wysoka jakość wykonania, niezawodność oraz perfekcyjne dopasowanie do potrzeb inwestora, jak również preferowanego rodzaju paliwa.

Planowanie

Przejście na zasilanie obiektu energią wytwarzaną przez kocioł na biomasę jest bardzo poważną decyzją, wymagającą szczegółowego planowania. Należy tutaj uwzględnić przede wszystkim zapotrzebowanie na energię, dostępność konkretnego paliwa, jak również uwarunkowania technologiczne i architektoniczne. Dlatego kluczową usługą realizowaną przez nas jest projektowanie kotłowni zasilanych biomasą, dzięki czemu zawsze idealnie dopasowujemy je do specyfiki danego budynku, jak również oczekiwań inwestora.

Doradztwo

Jeśli rozważasz przejście na kocioł zasilany biomasą, ale nie masz pewności, czy będzie to optymalne rozwiązanie dla Ciebie, to skorzystaj z naszego doradztwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu kotłowni na biomasę, na bazie którego możemy rzetelnie ocenić, czy taki system energetyczny będzie dla Ciebie dobrym wyborem i jakie korzyści może Ci przynieść. Doradztwo świadczymy zarówno na rzecz klientów biznesowych, jak i jednostek samorządowych.

Serwis

Jako producent kotłów na biomasę obejmujemy nasze urządzenia profesjonalnym serwisem, dzięki czemu masz pewność, że kotłownia znajduje się w dobrych rękach, pracuje w sposób wydajny i ekonomiczny. Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, udzielając wsparcia również w przypadku urządzeń firm trzecich. Jeśli masz lub będziesz mieć jakikolwiek problem z kotłem na biomasę, to po prostu skontaktuj się z nami i skorzystaj z usługi serwisowej realizowanej przez ekspertów.

Modernizacje kotłowni

Istniejąca kotłownia, która nie spełnia już swojej funkcji, jest nieekologiczna i nieekonomiczna, może i powinna zostać zmodernizowana. Nasi eksperci przeprowadzą szczegóły audyt kotłowni pod kątem możliwości jej rozbudowania, zmiany urządzenia grzewczego oraz ponownego wykorzystania różnych elementów wyposażenia, aby koszty modernizacji były jak najniższe. Wiesz, że przyszedł czas na dostosowanie Twojej kotłowni do współczesnych standardów? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszego doradztwa oraz usługi projektowej i realizacji.


Autor wpisu:
Soluma Group, Grzegorz Wiśniewski

Nasze usługi

Zapoznaj się z ofertą świadczoną przez członków naszej grupy biznesowej, ponad 20 różnych firm i branż.

Zobacz ofertęDołącz swoją firmę

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry