Data wpisu: 12.05.2022

Creating Space – projektowanie wnętrz


Skontaktuj się z Creating Space

tel.+48 597 871 317, mail: creatingspacepl@gmail.com
więcej na stronie marki: kontakt ze Studiem projektowania wnętrzW Polsce od lat mamy boom budowlany. Powstaje mnóstwo nowych mieszkań i domów jednorodzinnych, których właścicieli łączy to, że chcą mieszkać w pięknych, funkcjonalnych wnętrzach. I tutaj z pomocą przychodzą profesjonalni projektanci, którzy zaproponują odpowiednią koncepcję dopasowaną do potrzeb, możliwości finansowych, wizji, a nawet cech charakteru klienta.

Usługi projektowania wnętrz oferuje marka Creating Space, członek Soluma Group. Zapraszamy do bliższego poznania marki i zakresu jej oferty.

Creating Space specjalizuje się w projektowaniu efektownych i funkcjonalnych przestrzeni

Oferta Creating Space jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm, właścicieli różnego rodzaju zakładów, hoteli, obiektów użyteczności publicznej, czy wreszcie deweloperów.

Zespół projektantów Creating Space stworzy koncepcję wnętrza zupełnie nowego wnętrza, jak i tego, które wymaga odświeżenia. Co ważne, nie ma konieczności zamawiania całościowej koncepcji – Creating Space projektuje również pojedyncze pomieszczenia, zawsze na pierwszym miejscu stawiając osiągnięcie balansu między estetyką a funkcjonalnością.

Zamów projekt dowolnego wnętrza

Creating Space projektuje:

  • Wnętrza prywatnych domów i mieszkań – to najpopularniejsza usługa, zamawiania przez indywidualnych właścicieli, ale także m.in. osoby zajmujące się tzw. flipami czy po prostu deweloperów. Creating Space projektuje również mieszkania i domy pokazowe.
     
  • Wnętrza biurowe – coraz więcej firm dostrzega ogromny wpływ przestrzeni biurowej na wydajność pracowników i poziom ich satysfakcji z pracy, jak również na wizerunek marki. Creating Space przygotowuje koncepcje pomieszczeń biurowych, w których chce się pracować i przyjmować klientów.
     
  • Wnętrza lokali usługowych – każdy lokal usługowy musi zostać zaprojektowany w taki sposób, aby klienci czuli się w nim komfortowo. Nie bez znaczenia jest ścisła korelacja wystroju lokalu z wizerunkiem marki właściciela. Creating Space projektuje efektowne, wygodne i bezpieczne wnętrza lokali usługowych, oczywiście zgodnie z obowiązującymi przepisami, m.in. w zakresie pożarnictwa.
     

Co ważne, zespół Creating Space zapewnia kompleksową obsługę klienta: od doradztwa, przez opracowanie wstępnej koncepcji, stworzenie projektu, aż po nadzór wykonawczy. Dzięki temu klient zyskuje pewność, że jego wnętrze ostatecznie będzie się prezentować dokładnie tak samo, jak na wizualizacji.

Warto również podkreślić, że Creating Space współpracuje z najlepszymi dostawcami materiałów i rozwiązań wnętrzarskich (m.in. KLER, LONGHI, Maxliving, MARAZZI), natomiast nie narzuca klientom obowiązku zakupu wskazanych materiałów u swoich partnerów.

Z pełną ofertą Creating Space można się zapoznać na stronie internetowej https://creatingspace.pl. Zachęcamy również do lektury bloga, na którym eksperci Creating Space dzielą się wieloma przydatnymi wskazówkami i inspiracjami. 


Autor wpisu:
Soluma Group, Grzegorz Wiśniewski

Nasze usługi

Zapoznaj się z ofertą świadczoną przez członków naszej grupy biznesowej, ponad 20 różnych firm i branż.

Zobacz ofertęDołącz swoją firmę

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry