Data wpisu: 04.07.2022

Polfert Group - sprzedaż nawozów dla rolnictwa


Skontaktuj się z Polfert

tel.+48 609 216 167, mail: handel@polfert.com.pl
więcej na stronie marki: o Polfert GroupPolfert Group – najwyższej jakości nawozy dla rolnictwa

Współczesne rolnictwo nie może obejść się bez nawozów. Środki uprawy roślin wykorzystuje się zarówno w małych, rodzinnych gospodarstwach, jak i w wielkich przedsiębiorstwach rolnych. Celem nawożenia jest zwiększenie wydajności produkcji, przy jednoczesnym zachowaniu dobrej jakości końcowego produktu.

Polfert Group – marka partnerska Soluma Group – specjalizuje się w sprzedaży nawozów dla nowoczesnego rolnictwa, które umożliwiają producentom uzyskiwanie wysokich plonów i zachowanie konkurencyjności na wymagającym rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Partnera.

Hurtowa sprzedaż nawozów na terenie Polski i Unii Europejskiej

Polfert Group odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej klasy nawozy stosowane w rolnictwie. Nasz Partner dostarcza importowane nawozy mineralne i organiczne zapewniające maksymalizację produkcji, poprawę jakości plonów oraz pozwalające zwiększyć wykorzystanie gleb.

Nawożenie jest niezbędnym elementem produkcji rolnej, zwłaszcza w takich krajach jak Polska, w których dominują słabe gleby bielicowe i płowe oraz nieco lepsze gleby brunatne. Składniki pokarmowe zawarte w nawozach dystrybuowanych przez Polfert Group mogą być zarówno szybko przyswajane przez rośliny, jak i uwalniane w dłuższym okresie, co przynosi korzyści nie tylko w bieżącym roku, ale również w następnych latach (przykładem są niektóre fosforyty i wapno).

Polfert Group od wielu lat zaopatruje w nawozy przedsiębiorstwa w Polsce i w innych krajach Unii Europejskiej. Grono klientów tworzą zarówno odbiorcy indywidualni, jak i ogólnopolscy dystrybutorzy, których wolumen sprzedaży wynosi kilkadziesiąt tysięcy ton rocznie.

Fachowe doradztwo

Nawet najlepszy jakościowo nawóz może nie zagwarantować oczekiwanych efektów produkcyjnych, jeśli zostanie niepoprawnie dobrany do rodzaju gleby oraz przede wszystkim do potrzeb uprawianej rośliny. Stąd tak ważne jest, aby przy wyborze dostawcy nawozów kierować się również jego wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Polfert Group spełnia te kryteria, będąc nie tylko hurtowym sprzedawcą nawozów, ale przede wszystkim rzetelnym, zaufanym partnerem dla swoich klientów – co potwierdza m.in. certyfikat programu „Rzetelna Firma”.

Celem Polfert Group jest dostarczanie klientom najwyższej jakości nawozów w atrakcyjnej cenie oraz nawiązywanie długofalowych relacji biznesowych. Takie podejście wpisuje się w filozofię Soluma Group, dlatego tym bardziej cieszymy się z podjętej współpracy w ramach jednej grupy biznesowej, mogąc wzajemnie rekomendować swoje usługi i produkty klientom w całej Polsce i zagranicą.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Polfert Group, jak i z aktualnymi cenami nawozów dystrybuowanych przez naszego Partnera, które są dostępne na stronie https://polfert.com.pl/.


Autor wpisu:
Soluma Group, Grzegorz Wiśniewski

Nasze usługi

Zapoznaj się z ofertą świadczoną przez członków naszej grupy biznesowej, ponad 20 różnych firm i branż.

Zobacz ofertęDołącz swoją firmę

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry