Data wpisu: 13.12.2021

Wentylacja, oddymianie, klimatyzacja - Remowent

Remowent od 2006 roku realizuje najbardziej zaawansowane projekty związane z projektowaniem i kompleksowym wykonawstwem instalacji HVAC. Rodzinna firma szybko wypracowała sobie bardzo silną pozycję w branży, dziś będąc czołowym podwykonawcą największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce. Remowent ma na koncie setki realizacji, w tym w obiektach mieszkalnych, biurowych, galeriach handlowych, budynkach użyteczności publicznej, placówkach oświatowych i obiektach należących do jednostek samorządu terytorialnego.

Wentylacja mechaniczna

Podstawową specjalizacją Remowent jest kompleksowe wykonawstwo instalacji wentylacji mechanicznej w obiektach przemysłowych i mieszkalnych o dowolnej kubaturze. Firma realizuje projekty z wykorzystaniem materiałów własnych i powierzonych przez inwestora. W ciągu kilkunastu lat działalności eksperci Remowent zbudowali instalacje wentylacyjne w największych obiektach w kraju, włącznie ze szpitalami, hotelami, galeriami czy sklepami wielkopowierzchniowymi.

Kadra Remowent gwarantuje najwyższą jakość wykonawstwa. Każdy projekt jest realizowany z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, a dzięki stałemu powiększaniu zespołu montażystów oraz kierowników firma zapewnia terminową realizację nawet najambitniejszych zleceń.

O jakości i rzetelności Remowent najlepiej świadczy to, że firma od lat pełni funkcję czołowego podwykonawcy takich Generalnych Wykonawców, jak Mirbud, Mostostal Warszawa, Wegner, Budimex czy Klimat Solec.

Oddymianie garaży

Systemy oddymiania pełnią kluczową funkcję z punktu widzenia bezpieczeństwa użytkowników budynku. Tylko prawidłowo zaprojektowana i wykonana instalacja oddymiająca daje pewność, że obiekt przejdzie odbiór strażacki i zostanie dopuszczony do użytkowania.

Remowent specjalizuje się w projektowaniu oraz kompleksowym wykonawstwie systemów oddymiania garaży w budynkach mieszkalnych i obiektach komercyjnych, stosując się przy tym do rygorystycznych przepisów pożarowych. Instalacje zrealizowane przez Remowent codziennie dbają i bezpieczeństwo osób przebywających w setkach budynków na terenie Polski, działając bezawaryjnie i przechodząc wnikliwe procedury konserwacyjne.

Klimatyzacja i rekuperacja

Klimatyzacja nie tylko zapewnia wysoki komfort przebywania w pomieszczeniach w okresie upałów, ale także poprawia klimat, a tym samym samopoczucie i wydajność. Dlatego jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego współczesnego budynku biurowego czy produkcyjnego.

Remowent zajmuje się kompleksowym wykonawstwem instalacji klimatyzacji na potrzeby dowolnych obiektów, włącznie z tymi wykorzystywanymi w branży HORECA, tj. hotelami, restauracjami, barami, pensjonatami czy kuchniami szpitalnymi.

Remowent oferuje również projektowanie i wykonawstwo instalacji rekuperacji, w tym na potrzeby domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Centrala rekuperacyjna wraz z całym systemem kanałów stanowi doskonałą inwestycję w poprawę komfortu termicznego (szczególnie w okresie zimowym) oraz przede wszystkim w oszczędności na ogrzewaniu. Eliminuje to również ryzyko zawilgocenia pomieszczeń i tym samym wystąpienia problemów z grzybem.

Remowent to wykonawca instalacji wentylacji, klimatyzacji, rekuperacji i oddymiania godny polecenia, o czym świadczą liczne referencje wystawione przez czołowych inwestorów w Polsce. Firma kieruje się przy tym zasadą biznesowej rzetelności, nie pozwalając sobie na żadne opóźnienia płatnicze w stosunku do podwykonawców, dostawców materiałów oraz pracowników.

Z pełną ofertą Remowent, doświadczeniem firmy i zrealizowanymi przez nią inwestycjami można się zapoznać na stronie internetowej https://remowent.pl


Autor wpisu:
Soluma Group, Grzegorz Wiśniewski

Nasze usługi

Zapoznaj się z ofertą świadczoną przez członków naszej grupy biznesowej, ponad 20 różnych firm i branż.

Zobacz ofertęDołącz swoją firmę

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry