W czym możemy pomóc?

Dlaczego marki Grupy Soluma nie mogą obsługiwać firm z branży erotycznej?

W regulaminie Grupy Soluma zostały określone branże, które nie są obsługiwane przez nasze marki. Nie pracujemy na ich rzecz ze względów etycznych. To nie tylko branża erotyczna, ale także m.in. hazardowa. Kategorycznie nie współpracujemy z firmami zajmującymi się obrotem środkami odurzającymi czy psychoaktywnymi.

Dbamy o naszą markę

Grupa Soluma ma ambicję stać się wiodącą marką świadczącą kompleksowe usługi dla firm. Jednym z elementów naszej strategii jest dbanie o wiarygodny wizerunek. Nie chcemy, aby nasze działania w jakikolwiek sposób godziły w dobro ludzi, a wspieranie przedstawicieli moralnie wątpliwych branż mogłoby zostać tak odebrane. Dlatego z zasady nie współpracujemy z przedsiębiorcami świadczącymi usługi znajdujące się na pograniczu ogólnie przyjętej etyki.

Konsekwencje złamania naszej zasady

Oczywiście nie kontrolujemy, czy poszczególne marki stosują się do tej reguły. Jeśli jednak okaże się, choćby przypadkowo, że jeden z naszych współpracowników złamał postanowienia regulaminu i pracuje na rzecz np. firmy sprzedającej dopalacze, Zarząd Grupy Soluma może podjąć decyzję o wykluczeniu go z Grupy.

Obsługiwanie firm z niemile widzianych branż również bezpośrednio godzi w wizerunek Grupy. 

Powiązane artykuły

Przewiń do góry