W czym możemy pomóc?

Czy przystępując do Grupy Soluma muszę zmienić formę prawną mojej firmy?

Absolutnie nie! Nie ma dla nas znaczenia, czy prowadzisz firmę w formie jednoosobowej działalności gospodarczej czy spółki. Akceptujemy także spółki zagraniczne, np. LTD. Przystąpienie do Grupy Soluma nie oznacza konieczności zawiązania spółki z Grupą. Po prostu tworzysz nową markę lub dołączasz swoją - i działasz w dalszym ciągu na takich samych zasadach, jak dotychczas.


OPCJA:

Zmiana nazwy firmy (dotyczy firm które, chcą używać członu "Soluma" w nazwie).

Każdy przedsiębiorca przystępujący do Grupy Soluma może zmienić nazwę swojej firmy, tworząc ją z członem w nazwie "Soluma".

Przykład:

Masz firmę „Finanse Jan Kowalski”. Przystępując do Grupy Soluma możesz zmienić nazwę na Soluma Finance Jan Kowalski lub podobną (z członem Soluma).

Następnie możesz dodać w rejestrze działalności gospodarczej drugą nazwę, czyli „Soluma Finance Jan Kowalski”. Zgodnie z prawem możesz posługiwać się oboma nazwami , np. wystawiając faktury (na fakturze wstawiasz jedną ze swoich nazw).

Możesz też zrezygnować z drugiej nazwy i używać tej tylko z członem "Soluma". Wybór należy do Ciebie!

Twoja firma nie traci zatem tożsamości. Nadal należy w 100% do Ciebie i działa zupełnie niezależnie, korzystając przy tym z wsparcia i prestiżu Grupy Soluma.

 

 

Powiązane artykuły

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry