Data wpisu: 13.12.2021

Produkcja i znakowanie gadżetów reklamowych - Soluma Prestige


Skontaktuj się z Soluma Prestige

tel.+48 530 936 003, mail: biuro@prestige.soluma.pl
  więcej na stronie marki: SolumaPrestige.pl


Choć gadżety reklamowe są wykorzystywane w biznesie właściwie od początku przedsiębiorczości (czyli od XIX wieku), to nadal się nam nie opatrzyły i wciąż są uznawane za bardzo skuteczny sposób dotarcia do klientów oraz zwrócenia ich uwagi na konkretną markę. W Agencji Reklamowej Soluma Prestige produkujemy gadżety reklamowe dla firm, które nie pozostają niezauważone i mocno wyróżniają biznes na tle konkurencji. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą, która obejmuje nie tylko gadżety reklamowe, ale także m.in. materiały POS.

Produkcja gadżetów reklamowych

Dobry gadżet reklamowy to taki, który z jednej strony jest dopasowany do wizerunku marki, a z drugiej wpisuje się w oczekiwania klientów. Tutaj nie ma miejsca na przypadek. Już dawno minęły czasy, gdy wystarczyło rozdać np. tanie długopisy reklamowe, aby zrobić świetne wrażenie na konsumentach.

Obecnie marki muszą się dużo bardziej postarać, ponieważ gadżety reklamowe stały się tak powszechne, że bardzo trudno jest zachęcić klienta nie tylko do przyjęcia i zachowania upominku, ale także zapoznania się z umieszczoną na nim treścią. Konieczna jest kreatywność, perfekcyjne dostosowanie wyglądu gadżetu do marki i jej grupy docelowej oraz świetna jakość wykonania.

Agencja Reklamowa Soluma Prestige specjalizuje się w produkcji gadżetów reklamowych dla firm, które spełniają warunki skuteczności upominku. Są więc nie tylko efektowne, ale także użyteczne, dzięki czemu obdarowani klienci chętniej z nich korzystają, zachowując stały kontakt z promowaną marką.

W naszej ofercie znajdziesz takie gadżety reklamowe, jak:

  • pendrive reklamowy,
  • powerbank reklamowy,
  • długopisy reklamowe,
  • zestawy piśmiennicze,
  • galanterię skórzaną,
  • odzież reklamową,
  • kubki, termosy, kubki termiczne.

Znakowanie gadżetów

Poza produkcją i dostarczaniem gadżetów reklamowych zajmujemy się również ich znakowaniem. To bardzo ważny etap przygotowania gadżetu reklamowego do jego dalszej dystrybucji. W końcu to od znakowania zależy, czy klient dowie się, co oferuje promowana firma i będzie mógł nawiązać z nią kontakt wtedy, gdy pojawi się potrzeba skorzystania z jej oferty.

W Soluma Prestige oferujemy zarówno tradycyjne metody znakowania gadżetów reklamowych (nadruk), jak i te prestiżowe, idealnie sprawdzające się do umieszczania informacji handlowych i marketingowych na gadżetach z wysokiej półki (grawerowanie laserowe).

Materiały POS

Soluma Prestige dostarcza swoim klientom profesjonalne materiały POS wszelkiego typu. Szczególnie rekomendujemy zapoznanie się z naszą ofertą:

  • kompletnych systemów wystawienniczych – sprawdzających się na przykład podczas targów branżowych czy konferencji, gwarantujących doskonałą widoczność marki przedsiębiorstwa, profesjonalizujących jej wizerunek oraz przyciągających więcej zwiedzających;
  • konstrukcji reklamowych – do tej kategorii zaliczamy m.in. szyldy, potykacze, roll-upy oraz wszelkie inne konstrukcje wykorzystywane w ramach strategii reklamy zewnętrznej, charakteryzujące się bardzo wysoką jakością wykonania, świetną widocznością oraz trwałością;
  • plafony – oraz wszelkie inne zewnętrzne i wewnętrzne nośniki reklamy podświetlanej, dzięki którym marka przedsiębiorstwa może być promowana przez całą dobę, budzić zaufanie oraz stopniowo zyskiwać coraz większą rozpoznawalność nie tylko w grupie docelowej;

Wydruki

Agencja Reklamowa Soluma Prestige dysponuje profesjonalnym zapleczem sprzętowym do drukowania wszelkich materiałów reklamowych oraz wizerunkowych, na dowolnych nośnikach, w szerokim wyborze formatów. Oferujemy wydruki z wykorzystaniem najpopularniejszych metod drukarskich, jak również z uszlachetnianiem, dzięki czemu nośnik i znajdująca się na nim treść są o wiele trwalsze i odporniejsze na niekorzystne czynniki atmosferyczne.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą na stronie https://solumaprestige.pl oraz do bezpośredniego kontaktu – przygotujemy indywidualną, niezobowiązującą propozycję realizacji dowolnego projektu. 


Autor wpisu:
Soluma Group, Grzegorz Wiśniewski

Nasze usługi

Zapoznaj się z ofertą świadczoną przez członków naszej grupy biznesowej, ponad 20 różnych firm i branż.

Zobacz ofertęDołącz swoją firmę

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry