Data wpisu: 13.12.2021

Tworzenie tekstów - Soluma Content


Skontaktuj się z Soluma Content

tel.+48 730 492 207, mail: bok@solumacontent.pl
więcej na stronie marki: SolumaContent.pl


 

Działania reklamowe zwykle są obliczone na efekt „tu i teraz”. Firmy inwestują w reklamę, aby w krótkim czasie zwiększyć sprzedaż i swoje udziały w rynku. Problem pojawia się w momencie, gdy budżet na promowanie biznesu zaczyna się wyczerpywać lub z jakiegoś powodu musi zostać ograniczony. Jeśli firma nie zadbała o to, aby równolegle z działaniami reklamowymi dbać o swoją rozpoznawalność, budować silną i godną zaufania markę, to jej wcześniejsze inwestycje nie będą miały już znaczenia.

Odpowiedzią na ten dylemat jest content marketing. To strategia, która zakłada kreowanie atrakcyjnego, eksperckiego wizerunku marki z myślą o długofalowych korzyściach. Soluma Content specjalizuje się w content marketingu na rzecz firm z dowolnego sektora, zarówno tych małych, rodzinnych, jak i międzynarodowych korporacji. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Content marketing

Content marketingu nie należy mylić z reklamą. Owszem, w ramach tej strategii tworzymy treści o potencjale sprzedażowy, jak chociażby artykuły sponsorowane, jednak znacznie ważniejsze jest to, aby promowana marka zaczęła być kojarzona przez klientów przez pryzmat jej profesjonalizmu.

Gdy masz jakiś problem, to chętniej powierzysz jego rozwiązanie firmie, do której masz pełne zaufanie, nawet jeśli jej usługa będzie nieco droższa od oferty konkurencji. Zgodnie z tą zasadą opracowujemy i wdrażamy strategię content marketingową, która pozwala zbudować zaufany, wiarygodny wizerunek marki przedsiębiorstwa.

W ramach kampanii content marketingowej tworzymy wszelkie treści, do których Twoi klienci mogą dotrzeć czy to za pośrednictwem wyszukiwarki Google, czy np. portali branżowych, tematycznych, stron internetowych, sklepów online etc. Są to przede wszystkim:

 • artykuły na blog,
 • artykuły sponsorowane,
 • artykuły merytoryczne,
 • wywiady,
 • wpisy do mediów społecznościowych.

Copywriting

Soluma Content tworzy nie tylko treści wspierające marki wizerunkowo, ale również stricte sprzedażowe. W ramach copywritingu dostarczymy Ci teksty marketingowe na potrzeby sprzedaży bezpośredniej i pośredniej.

Tworzymy:

 • teksty na strony internetowe, do wszystkich zakładek, o dowolnej tematyce,
 • teksty SEO wspierające kampanię pozycjonowania strony internetowej w wyszukiwarce Google,
 • teksty sprzedażowe, w tym oferty kierowane bezpośrednio do klientów czy np. teksty publikowane na landing page,
 • spoty reklamowe, zarówno do radia, jak i telewizji oraz Internetu.

Naming

Czy wiesz, dlaczego Apple nie nazywa się „producent elektroniki użytkowej” a Coca Cola „ciemny, słodki napój gazowany”? Jasne: ponieważ nikt nie chciałby kupować produktów tych firm. Nazwa marki ma kolosalny wpływ na jej postrzeganie przez konsumentów, a wręcz może decydować o tym, ile konsumenci są w stanie zapłacić za jej produkty. Budowanie marki zaczyna się właśnie od dobrej, chwytliwej i unikalnej nazwy.

W Soluma Content oferujemy profesjonalny naming, opracowując m.in.:

 • nazwy firm,
 • slogany,
 • hasła reklamowe,
 • nazwy produktów.

Usługi dla e-commerce

W Polsce działa już kilkadziesiąt tysięcy sklepów internetowych, do tego dochodzą tysiące sprzedawców na Allegro. Sektor e-commerce jest odporny na kryzysy i bardzo dochodowy, ale jednocześnie szalenie konkurencyjny. Dlatego chcąc osiągnąć sukces na rynku e-handlu musisz mieć pomysł na to, jak wyróżnić się na tle innych sprzedawców. I nie chodzi tylko o niskie ceny.

Soluma Content świadczy profesjonalne usługi dla e-commerce, dostarczając treści, dzięki którym można podnosić ceny i sprzedawać więcej. Tworzymy m.in.:

 • opisy produktów,
 • opisy kategorii głównych,
 • opisy aukcji Allegro,
 • e-booki.

Wiesz, że musisz zainwestować w content marketing, ale jednocześnie chcesz to zrobić dobrze, bez wyrzucania pieniędzy w błoto i ryzykowania pogorszenia wizerunku marki? Już teraz skontaktuj się z Soluma Content i poproś o indywidualną ofertę.

Sprawdź też wszystkie usługi realizowane przez Soluma Content na stronie internetowej https://solumacontent.pl.


Autor wpisu:
Soluma Group, Grzegorz Wiśniewski

Nasze usługi

Zapoznaj się z ofertą świadczoną przez członków naszej grupy biznesowej, ponad 20 różnych firm i branż.

Zobacz ofertęDołącz swoją firmę

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry