Data wpisu: 13.12.2021

Organizacja eventów - Soluma Event


Skontaktuj się z Soluma Event

tel.+48 530 936 003, mail: biuro@prestige.soluma.pl
  więcej na stronie marki: Soluma Event


W Polsce nadal nie ma kultury organizowania eventów biznesowych. Imprezy firmowe kojarzą się nam przede wszystkim z jubileuszami, ewentualnie z Wigiliami, niezobowiązującymi spotkaniami dla pracowników czy ewentualnie z wyjazdami integracyjnymi. Tymczasem dobrze zorganizowany event ma ogromną moc marketingową i może stać się ważnym elementem komunikacji marki z klientami oraz przede wszystkim partnerami biznesowymi.

Kompleksowe zorganizowanie takiego eventu możesz zlecić naszemu zespołowi. Soluma Event specjalizuje się w planowaniu wszelkich wydarzeń biznesowych, w tym tych z najwyższej półki, zarezerwowanych dla wąskiego grona klientów. Już teraz zapoznaj się z całą naszą ofertą.

Eventy firmowe

Eventem firmowym może być dowolne wydarzenie organizowane czy to w celach wizerunkowych, czy czysto towarzyskich. Polscy przedsiębiorcy wciąż nie doceniają siły eventów i ich znaczenia w strategii marketingowej przedsiębiorstwa. Tymczasem event stanowi świetną okazję do tego, aby zaprezentować potencjał firmy, zaznajomić klientów z nowymi produktami oraz zacieśnić relacje. Osobista znajomość z klientami zawsze zwiększa szansę na to, że zostaną oni stałymi odbiorcami produktów i usług.

Konferencje

Konferencja jest idealnym sposobem na to, aby wprowadzić firmę do branżowej pierwszej ligi. Tworzy ona przestrzeń do tego, aby przekonać klientów oraz potencjalnych partnerów biznesowych, że za firmą stoi duże zaplecze merytoryczne. W ten sposób można osiągnąć doskonałe efekty wizerunkowe, zaprezentować przedsiębiorstwo od najlepszej strony, zdobyć zaufanie, a nawet prestiż, co pozwoli sprzedawać więcej, drożej i bez ciągłej walki o zwrócenie uwagi klientów na markę firmy.

Animacje

Soluma Event kieruje swoją ofertę nie tylko do przedsiębiorców, ale także do klientów indywidualnych, samorządów i wszelkiego rodzaju organizacji, które chcą zapewnić świetną zabawę dzieciom np. podczas imprez dla dorosłych. Organizowane przez nas animacje charakteryzują się kreatywnością, dbałością o bezpieczeństwo najmłodszych oraz dają pewność, że dzieci nie będą „wyciągać” rodziców do domu przed kulminacyjnym momentem imprezy. To świetny wybór np. na wesela, wydarzenia firmowe czy festyny rodzinne.

Degustacje

Coraz popularniejsze degustacje także mogą pełnić ważną funkcję w kreowaniu atrakcyjnego wizerunku przedsiębiorstwa. To znakomite uzupełnienie eventu firmowego, choć degustacja może również stanowić wydarzenie samo w sobie. Wiele osób interesuje się dziś światem luksusowych alkoholi czy nietuzinkowego jedzenia, dlatego zapraszając kontrahentów na degustację można mieć pewność, że zrobi to na nich duże i pozytywne wrażenie.

Imprezy sportowe

Zorganizowanie imprezy sportowej tylko z pozoru jest proste. W rzeczywistości wiąże się to z szeregiem obowiązków, jakich musi dopełnić organizator wydarzenia – zaczynając od bezpieczeństwa uczestników, a kończąc na elementach rozrywkowych. Soluma Event oferuje profesjonalną organizację imprez sportowych zarówno na poziomie lokalnym, jak i ogólnopolskim.

Stoiska targowe

Twoja firma weźmie udział w ważnych targach branżowych? Zadbamy o to, aby była doskonale widoczna, co przełoży się na większą liczbę interakcji z klientami oraz kontrahentami. Specjalizujemy się w budowaniu profesjonalnych stoisk targowych, które przyciągają tłumy zwiedzających.

Uroczyste gale

Gala najczęściej jest organizowana z okazji jubileuszu firmy czy innego ważnego wydarzenia, np. samorządowego. Tutaj nie ma miejsca na pomyłki, wszystko musi być zaplanowane perfekcyjnie i ściśle według scenariusza wydarzenia. Zostaw to profesjonalistom z Soluma Event.

Pamiętaj, że korzyści przyniesie Twojej marce wyłącznie profesjonalnie zorganizowany event, który będzie dopięty na ostatni guzik i szczegółowo zaplanowany pod kątem charakteru wydarzenia oraz oczekiwań jego uczestników. Powierz to ekspertom z Soluma Event, oszczędzając mnóstwo cennego czasu, nie ryzykując wstydliwej wpadki oraz mając pewność utrzymania budżetu eventowego w ryzach.

Ze szczegółami naszej oferty możesz się zapoznać na stronie internetowej https://solumaevent.pl.


Autor wpisu:
Soluma Group, Grzegorz Wiśniewski

Nasze usługi

Zapoznaj się z ofertą świadczoną przez członków naszej grupy biznesowej, ponad 20 różnych firm i branż.

Zobacz ofertęDołącz swoją firmę

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry